OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Martin Adamec

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Filosofie

Vytváříme a designujeme interiéry, které vycházejí z vašeho životního stylu, způsobu trávení volného nebo pracovního času a požadavků na funkčnost. To vše dotváříme do podoby příjemného emocionálního bydlení. Důraz je kladen na nadčasovost a kombinaci moderního s klasickým stylem.

Inspirace

Klienti a jejich individuální přístup k životu jsou vždy naší největší inspirací pro každý návrh. Odtud ve skutečnosti vychází celkový design interiéru, který podtrhne Vaši jedinečnost. Místo, prostor, Vaše osobnost jsou tím pravým zdrojem při hledání napříč různými styly. Síla interiérového designu je v kombinaci detailu s celkovým pocitem z interiéru.

Vytváření estetického interiéru, ale s ohledem na finanční stránku klienta, to je podstata služby, kterou pro své klienty realizujeme.

Možnosti řešení interiéru pro Vás na míru je mnoho a vždy se najde řešení přesně pro Vás. Pokud jste se rozhodli pro úplně nový byt či dům, nebo naopak pro velkou změnu ve svém stávajícím interiéru, potom jsme tu pro Vás. 

Náš profesionální návrh pro Váš interiér významně zvýší jeho  hodnotu, funkčnost a estetický dojem. Prostorové i technické možnosti Vašeho interiéru budou plně využity, Váš interiér se stane funkční i krásný k Vaší plné spokojenosti.

Máme 15 let zkušeností s návrhy nábytku, kuchyňských linek apod. včetně jejich realizací může pomoci dalším lidem ve vytvoření útulného, estetického a v neposlední řadě také funkčního interiéru - domova.

 

„Design není to, jak věci vypadají. Design je to, jak fungují.“ Steve Jobs